Programació per espais

Programació per espais 2018-04-17T18:45:34+00:00

AUDITORI ESPAI TER

LAURENT PIRON – Battement de peur
Dv 01 – 22.00h – 17€/14€/11€/8€

GRAN GALA INTERNACIONAL
Kenris Murat – Charlie mag –Laurent Piron – Javier Benítez – Miguelillo
Db 02 – 17.00h i 21.30h – 23€/20€/17€/14€

MAG LARI – Dolce Vita
Dg 03 – 17.30h – 23€/20€/17€/14€


PLAÇA DE LA VILA

MAGIC FRANK – Magic Freack
Dv 01 – 18.30h – gratuït (itinerant Biblioteca – Plaça de la Vila)

GALA DE MAGS JOVES – Escola de màgia 3 de Trébol
Db 02 – 18.00h – gratuït

OSCAR DE LA TORRE – Moments màgics
Dg 03 – 18.00h i 20.00h – gratuït


PLAÇA PERE RIGAU

CARLOS ADRIANO – Pasen y vean
Db 02 – 11.30h i 18.00h – gratuït

CARLOS ADRIANO – Simsalabim
Dg 03 – 11.30h i 18.00h – gratuït


PLAÇA ERNEST LLUCH

MABSUTINS – Nas arrelat
Db 02 – 12.30h i 18.00h – gratuït

KARLUS – The bellboy – el botones
Dg 03 – 12.30h i 18.00h – gratuït


FUNDACIÓ VILA  CASAS – PALAU SOLTERRA

PERE RAFART – PEREsonal
Db 02 – 11.15 / 12.15h / 13.15h / 17.15h / 18.15h / 19.15h / 20.15h – polsera màgica

JAVIER BENÍTEZ “chango” – Magiaderías
Dg 03 – 10.30 / 11.30h / 12.30h / 13.30h – polsera màgica


FUNDACIÓ MASCORT – CASA GALIBERN

RAYMON – Magia al cub
Db 02 – 12.15h / 18.00h / 19.00h / 20.00h
Dg 03 – 12.15 / 13.15h / 17.00h / 18.00h / 19.00h – polsera màgica


PASSEIG DE CATALUNYA

Escenari Decobertes
MAG NIL – PAUPI EL MAGO – ERIK I GEMMA – ROGER SALA – MIQUEL BRASÓ – LLUC MARÍN
Db 02 – 17.30h / 18.45h / 20.00h – Dg 03 – 17.00h / 18.15h / 19.30h – gratuït

MERCAT MÀGIC
Db 02 – 11.00h – 24.00h       Dg 03 – 10.30h – 20.00h

TALLER DE BOMBOLLES DE SABÓ
Db 02 – 11.30h / 17.30h – polsera màgica –  Dg 03 – 11.30h / 17.30h – polsera màgica


PATI FIMAG – Can Quintana

DAVID EL MAG – Viu la màgia
Dv 01 – 21.30h – gratuït

LA MAGIA DE CRISTINA – tallers d’iniciació a la màgia  – Espai La Tina
Db 02 i Dg 03 – 11.00, 11.45, 12.30, 13.15, 17.00, 17.45, 18.30, 19.15, 20.00 – gratuït

MIGUEL DURAN – Magsci – La màgia de la ciència
Db 02 – 17.00h / 19.00h – gratuït – Dg 03 – 17.00h / 19.00h – gratuït

JOAQUIN MATAS – Intimagia
Db 02 – 00.00h – gratuït

SHADO – Cleptómago
Dg 03 – 21.30h – gratuït

MAGIC FOOD TRUCKS – espai gastronòmic
Db 02 i Dg 03 – Tot el dia

MÀGIA LLIURE – actuacions espontànies
Db 02 i Dg 03 – de 19h a 24h.


MÀGIA ALS APARADORS

Vallara / Cruixent / Cafè del passeig – Sunyer lounge bar
Db 02 – 18.00h / 19.00h / 20.00h