Programació per espais

Programació per espais 2018-05-14T16:16:41+00:00

Auditori teatre Espai Ter

LAURENT PIRON – Battement de peur

Dv 01 – 22.00h – 17€/14€/11€/8€

GRAN GALA INTERNACIONAL

Kenris Murat – Charlie mag –Laurent Piron – Javier Benítez – Miguelillo

Db 02 – 17.30h i 21.30h – 23€/20€/17€/14€

MAG LARI – Dolce Vita

Dg 03 – 17.30h – 23€/20€/17€/14€


 Plaça de la Vila

MAGIC FRANK – Magic Freack

Dv 01 – 18.30h – gratuït (itinerant Biblioteca – Plaça de la Vila)

GALA DE MAGS JOVES – Escola de màgia 3 de Trébol

Db 02 – 18.00h – gratuït

OSCAR DE LA TORRE – Moments màgics

Dg 03 – 18.00h i 20.00h – gratuït


Plaça Pere Rigau

CARLOS ADRIANO – Pasen y vean

Db 02 – 11.30h, 17:00 i 19:00h – gratuït

CARLOS ADRIANO – Simsalabim

Dg 03 – 11.30h, 17:00h i 19.00h – gratuït


Plaça Ernest Lluch

MABSUTINS – Nas arrelat

Db 02 – 12.30h, 18.00  i 20.00h – gratuït

KARLUS – The bellboy – el botones

Dg 03 – 12.30h, 18.00h i 20.00h – gratuït


Fundació Vila-Casas – Palau Solterra

PERE RAFART – PEREsonal

Db 02 – 11.00 / 12.00h / 13.00h / 17.00h / 18.00h / 19.00h  – polsera màgica

JAVIER BENÍTEZ “chango” – Magiaderías

Dg 03 – 11.00 / 12.00h / 13.00h – polsera màgica


Fundació Mascort – Casa Galibern

RAYMON – Magia al cub

Db 02 – 12.15h / 18.15h / 19.15h / 20.15h

Dg 03 – 12.15 / 13.15h / 17.15h / 18.15h / 19.15h – polsera màgica


Passeig de Catalunya

Escenari Decobertes

MAG NIL – PAUPI EL MAGO – ERIK I GEMMA –

ROGER SALA – MIQUEL BRASÓ – LLUC MARÍN

Db 02 – 17.30h / 18.45h / 20.00h Dg 03 – 17.00h / 18.15h / 19.30h – gratuït

MERCAT MÀGIC

Db 02 – obertura 11.00h Dg 03 – obertura 10.30h

TALLER DE BOMBOLLES DE SABÓ

Db 02 – 11.30h / 17.30h – polsera màgica Dg 03 – 11.30h / 17.30h – polsera màgica


PATI FIMAG – Can Quintana

DAVID EL MAG – Viu la màgia

Dv 01 – 21.30h – gratuït

LA MAGIA DE CRISTINA – tallers d’iniciació a la màgia  – Espai La Tina

Db 02 i Dg 03 – 11.00, 11.45, 12.30, 13.15, 17.00, 17.45, 18.30, 19.15 – polsera

MIQUEL DURAN – Magsci – La màgia de la ciència

Db 02 – 12:00h / 17.00h / 19.00h – gratuït Dg 03 – 12:00h / 17.00h / 19.00h – gratuït

JOAQUIN MATAS – Intimagia

Db 02 – 00.00h – gratuït

SHADO – Cleptómago

Dg 03 – 21.30h – gratuït

MAGIC FOOD TRUCKS – espai gastronòmic

Db 02 i Dg 03 – Tot el dia

MÀGIA LLIURE – actuacions espontànies

Db 02 i Dg 03 – de 19h a 24h.


MÀGIA ALS APARADORS

Vallara / Cruixent / Cafè del passeig – Sunyer lounge bar

Db 02 – 18.00h / 19.00h / 20.00h